کد خبر :3635 |  زمان مخابره:  ۱۳۹۲/۷/۲۹  ۲۰:۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز معرفی شد

رییس بنیاد شهید و امورایثار گران کشور در آیین تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان البرز گفت: قدرت امروز نظام اسلامی و دولت درعرصه بین الملل مرهون فداکاری شهدا و ایثارگران درهشت سال دفاع مقدس است .

به گزارش شبکه خبری کرج، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی افزود: اگر امروز رییس جمهوری اسلامی ایران در نیویورک خبرسازترین فرد می شود متاثر از فداکاری شهدا و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس است.


وی ادامه داد: براین اساس باید خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را بیش از پیش مورد تکریم ویژه قرار داد.


شهیدی محلاتی گفت: ایثارگران نماد جمهوری اسلامی ایران در عرصه گذشت وفداکاری هستند و نقش آفرینی آنان بود که آرامش را برای کشور به ارمغان آورد .


وی اضافه کرد: اکنون سه میلیون و 237 هزار نفر در کشور زیر پوشش خدمات بنیاد شهید وامور ایثارگران کشورهستند.


شهیدی محلاتی ادامه داد:اکنون 80درصد کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ،رزمندگان وایثارگران دفاع مقدس هستند و استفاده از ظرفیت های علمی فرزندان و خانواده های معظم شهدا دراولویت قرار دارد.


استاندار البرز: خانواده شهدا آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی استاستاندار البرز خانواده شهدا را آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: ایران اسلامی هرچه دارد به برکت خون شهدا، خانواده معزز آنان، جانبازان و ایثارگران است.


سید طاهر طاهری تاکید کرد: خدمت به خانواده شهدا وظیفه آحاد مختلف مردم بویژه مسوولان است و نباید هیچ منتی برای خدمت کردن به خانواده معظم شهدا داشته باشیم.


وی ادامه داد: استان البرز با تقدیم چهار هزار و 184 شهید، دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده است و به عنوان استانی شهید پرور در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


وی گفت: در استان البرز 160 خانواده با دو شهید، 10 خانواده با سه شهید، پنج خانواده با چهار شهید و یک خانواده با پنج شهید والامقام زندگی می کنند که به عنوان آبروی این استان در تمامی عرصه ها حضور فعال و پویا دارند و باید با خدمت صادقانه قدردان آنان باشیم.


استاندار البرز در بخش دیگری از سخنانش گفت: طرح ساماندهی استقرار ادارات استان البرز در شهرک های اداری با همکاری معاونتهای مختلف استانداری در دستور کار است تا مسئولان استان از دغدغه ادارات استیجاری رهایی یابند.


وی افزود: اختصاص اعتبارات مورد نیاز برای این اجرای این طرح و پیش بینی در بودجه سال 93 از مهمترین اموری است که دستگاه های استانی باید از وزارتخانه های متبوع خود پیگیری کنند تا ادارات این استان بتوانند در شأن مردم به ارائه خدمات بپردازند.


در این آیین داود مدیر فلاح به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز معرفی و از خدمات مهدی ایزدی قدردانی شد.

انتهاي خبر //  شبکه خبری کرج  ::::  کد خبر 3635

کليد واژه ها :
بنياد شهيد و امور ايثارگران استان البرز,مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران,استان البرز معرفي شد,

 
 
 
 
 
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
   
نظر شما:
 

 
يوسف :
درخواست شغل
موافق [0]  -  مخالف [0]
يوسف :
استاندار البرز: خانواده شهدا آبروي نظام مقدس جمهوري اسلامي است نگه مديرعاملي براي اينکه آبروي نظام رابا توهين وتحقيرکردن جانباز شيميائي در محل کارش و قطع کردن کليه خدمات رفاهي و مزاياي پرسنلي بابت جانباز بودن مسئولين چه کاري مي تواند بکنند من مي گويم که هيج فقط درزمان جنگ که ناموس و دين و شرف و وطن ما در خطر بود رزمندگان جان برکف در جبهه ها خون مي ريختند حالاکه مديرعامي مثل علي فرهور در نيروگاه شهيد رجائي خون رزمنده و جانبازان را به شيشه ريخته و احدي جرأت بيان حقايق را ندارد و نعوذبالله جاي خدا نشسته است
موافق [5]  -  مخالف [4]
کليه حقوق اين سايت متعلق به شبکه خبري کرج مي باشدواستفاده از مطالب باذکر منبع بلامانع است.
هايپر مديا مرکز جامع خدمات رسانه ها / نگارش اطلاع رساني